Thu, Apr 08 | Online
Vergroen de stad - alles over groenedaken en zonnepanelen
Haal alles uit je dak! Met groenedaken maken wij ruimte voor extra groen, meer natuur, waterberging en zo veel meer! Wist je dat je een groendak heel goed kunt combineren met zonnepanelen?
Tijd en locatie
Apr 08, 8:30 PM – 9:30 PM
Online
Over het evenement
Het regent veel heviger, of het is juist langere tijd heel droog, we merken het allemaal. Vergroenen helpt om hoosbuien beter op te vangen en hitte beter aan te kunnen. Het aanpassen van je buitenruimte aan dit veranderende klimaat biedt meer voordelen, denk aan meer leven in je tuin, een koeler huis en eten uit eigen tuin. Daarnaast word je van groen om je heen gelukkiger en het leven in jouw Delft een stuk aangenamer. En dat niet alleen, ook de natuur vaart er wel bij!
Samen met de Klimaatmaat en de Papaver organiseren wij op 16 maart een avond vol met tips en trick voor een klimaatvrindlijke tuin!